"Bajeczna świadomość"- projekt edukacyjny

Przed nami kolejny rok współpracy z Fundacją Dbam o Mój Z@sięg. Za nami udział w projekcie "Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo" oraz w kampaniach "Dobrze, że jesteś", "Idą święta". W tym roku szkolnym nasza szkoła bierze udział w projekcie edukacyjnym "Bajeczna świadomość". W ramach projektu zostanie zrealizowanych kilka działań: webinary online dla rodziców, nauczycieli oraz psychologów i pedagogów szkolnych, podcasty tematyczne, infografiki rysunkowe o problemie higieny cyfrowej i zaangażowaniu cyfrowego rodziców, test online dla rodziców na temat cyfrowego zaangażowania w dzieciństwie oraz poziomu higieny cyfrowej. Ponadto chętni uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w ogólnopolskim badaniu pt. MŁODE GŁOWY. OCENA POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI I SPRAWCZOŚCI MŁODZIEŻY SZKOLNEJ- badaniu prowadzonym przez Fundację UNAWEZA, założoną przez Martynę Wojciechowską oraz Fundację Dbam o Mój Z@sięg. Zachęcamy wszystkich Rodziców naszej szkoły do śledzenia kolejnych postów dotyczących udziału w projektach oraz korzystania z oferowanych form edukacji pedagogicznej dla rodziców.