Wycieczka do Nadleśnictwa Namysłów

18 października 2023 r. klasy 1, 2 i 3 Publicznej Szkoły Podstawowej w Bukowiu wzięły udział w wycieczce do Nadleśnictwa Namysłów.

Uczniowie przemierzali ścieżkę przyrodniczo-leśną pod przewodnictwem Pani Małgorzaty Lizurej. Poznali gatunki drzew oraz zwierząt występujących w naszych lasach. Podczas spaceru po lesie uczestnicy obserwowali jesienną przyrodę, z zainteresowaniem oglądali napotkane tablice edukacyjne. Największe wrażenie wywarła nietoperzarnia, w której uczniowie z ciekawością przyglądali się ekspozycjom, zapoznali się z życiem i miejscami występowania nietoperzy. Wędrówkę i lekcję w terenie zwieńczył smaczny posiłek przy ognisku.

Wychowawczynie klas biorących udział w wycieczce: p. Dagmara Margalska, p. Iwona Migdałek i p. Aleksandra Piekarek w imieniu swoim oraz uczniów składają serdeczne podziękowania Pani Małgorzacie Lizurej za cenne spotkanie edukacyjne i mile spędzony wspólnie czas.

Więcej zdjęć: https://photos.google.com/album/AF1QipPvmQnHqMgEJzSs7dkpvKdpI2IA0qxn4HzEun9K