Dzień Edukacji Narodowej 2023

12 października społeczność naszej szkoły świętowała Dzień Edukacji Narodowej. Dzień ten był szczególnie uroczysty w związku z obchodami 250. rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej. Uroczystą akademię rozpoczęła Pani Dyrektor Katarzyna Wypart, która podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud wkładany w codzienną pracę dydaktyczno-wychowawczą oraz wręczyła nagrody dyrektora nauczycielom i pracownikom szkoły. W tym dniu serdeczne życzenia i podziękowania popłynęły również od Rady Rodziców, a na ręce Pani Dyrektor, dla wszystkich pracowników naszej szkoły, przekazano słodki upominek. Po części oficjalnej, Samorząd Uczniowski oraz chętni uczniowie starszych klas zaprezentowali program artystyczny, na który składał się skecz „All inclusive”, w ramach którego pracownicy szkoły otrzymali symboliczne bilety na wczasy all inclusive, na Majorkę. Nie zabrakło życzeń, podziękowań i słów uznania dla trudnej pracy pedagogów. Akademię przygotowały opiekunki Samorządu Uczniowskiego.