Sukces Uczniów z Klasy III

Umiejętność bezpiecznego poruszania się w cyfrowym świecie powinna być ważnym elementem edukacji.

Głównymi celami tego przedsięwzięcia profilaktycznego było kształtowanie i popularyzowanie pozytywnych postaw dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego korzystania z sieci Internet oraz propagowanie wśród uczniów zasad poszanowania prawa i prospołecznych zachowań. Uczniowie klasy III wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Cinema City i Bank ING, dzięki któremu zaangażowali się w stworzeniu projektu, który miał przedstawiać NAJWAŻNIEJSZE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA DZIECI W SIECI, a przy okazji zdobyli świetne nagrody – ekoplecaki. Dzięki wygranej na pewno na zawsze zapamiętają jak bezpiecznie poruszać się po Internecie.